Mesagges for you :
_______________________________________________________________

Biography

13. července 2011 v 12:18 | chelsey
Životopis (biografie) / Informace:
1.76 m vysoký jedináček Shia Saide LaBeouf se narodil 11.6.1986 v Los Angeles, Kalifornie, rodičům Jeffreymu LaBeouf a Shayně Saide. Matka byla balerínou, otec válečným veteránem z Vietnamu. Malý Shia byl odjakživa veden k židovskému náboženství, koneckonců jeho matka má židovské kořeny. Traduje se, že od svých deseti let kouřil s otcem tajně marihuanu. O svých rodičích ale prohlašoval, že jsou "podivní". Dnes jsou jeho rodiče rozvedení, Shia žije se svou matkou v Los Angeles.

Ve věku 13 let jej tradičně oslavili v baru Micva při ceremonii uvítání židovského chlapce. Svou hereckou kariéru začal komediemi, vtipnými scénkami v jeho sousedství, v "káva klubech". Dnes musíme poukázat na to, že nadaný Shia pozměnil svůj žánr a zvládá akčnější a dramatičtější role, než jsou komedie, a to např. "Disturbia" (2007), "Transformers" (2007), "Transformers: Revenge of the Fallen" (2009), "New York, I Love You" (2009), "Wall Street: Money Never Sleeps" (2010) ...

Shiu baví vytvářet nezávislé krátké filmy se svými přáteli. Slaví Vánoce a Chanuku. Navštěvoval prestižní Hamilton Academy of Music v Los Angeles spolu s herci, jako jsou Emile Hirsch, Fernanda Romero, Rachel Kiri Walker, Candace Lifson, Kyla Pratt, Kaitlin Doubleday a Cherish Lee. Hraje na bicí. Rád poslouchá System of a Down, 50 Centa, Eminema, D12, Led Zeppelin a další.

Nosí kontaktní čočky. Přispívá na fond dětí. Jeho dobrým kamarádem je herec Channing Tatum. Kariérně jej inspiruje Dustin Hoffman, Jon Voight a Jodie Foster. V červenci 2008 byl zatčen za řízení pod vlivem alkoholu poté, co byl zapojený do autonehody, z které vyvázl se zlomenou rukou. Musel podstoupit rozsáhlou operaci, která trvala 4 hodiny.

• Na otázku veřejnosti, jaké je to být celebritou, odpověděl: "Až se jí stanu, dám vám vědět.".
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama