Mesagges for you :
_______________________________________________________________

Srpen 2011

Transformers

13. srpna 2011 v 10:49 | chelsey
Online | Stills | Posters | Promo Photos
----------------------------------------------------------------------------------------------
Role : Sam Witwicky
Year : 2007

Prakticky odnepaměti ve vesmíru kolem nás zuří válka dvou vyspělých mimozemských civilizaci, "hodných" Autobots a "zlých" Decepticons. Dousd se nám vyhýbala, ale když tito vyspělí mechanoidi objeví na Zemi zdroj energie, jehož ovládnutí může jedné či druhé straně přinést konečné vítězství, promění se naše planeta v peklo na zemi (nebo spíš ve vesmíru). Jejich invazi prožíváme společně s teenagerem Samem (Shia LaBeouf), kterého doposud trápila pouze škola, absence pořádné káry a slečna jménem Mikaela (Megan Fox), jež dává přednost jeho spolužákům. Ve chvíli, kdy se v televizi objeví první zprávy o ničivých robotech, začne mít o jeden problém navíc. Je to právě on, kdo nevědomky ukrývá klíč k onomu životně důležitému energetickému zdroji, proto má nárok na první místo na seznamu ohrožených druhů. Hned za ním figuruje zbytek naší civilizace…

Transformers > Posters

13. srpna 2011 v 10:40 | chelsey

Mám tu štyri skvelé posters k filmu.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Transformers > Stills

12. srpna 2011 v 15:09 | chelsey

Našla som pár skvelých stills k filmu

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Transformers > Online

12. srpna 2011 v 15:00 | chelsey
Ak si chcete film pozrieť, čo odporúčam, stačí ak kliknete na obrázok.August 4, 2011 - Shia buying a toy helicopter

10. srpna 2011 v 17:20 | chelsey |  Candids - 2011

Som tu vážne len na skok a aj tak veľa noviniek nie je, pretože Shia sedí doma na zadku (čo samozrejme nie je pravda) No vraciam sa po mojom trochu predĺženom hiatuse a dúfam, že od zajtra pôjdem znova naplno. Neukázala som sa pretože som fakt nemala náladu na blog. Shia si 4. augusta zašiel na nákupy. Prve sa zastavil na kávu, potom na mlieko a neskôr na detskú helikoptéru. Načo mu ta helikoptéra asi bude ??

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Hiatus - 3.8.2011 - 7.8.2011

3. srpna 2011 v 10:54 | chelsey
Hiatus do nedele tohto týždňa.

Mrzí ma to, ale musím na blog dať menší Hiatus. Shia išiel natáčať film a ja nemám veľmi náladu. Vonku je pekne a ja mám práve korčuľovaciu mániu a možno cez výkend zajdem ka babke. Affs nehnevajte sa, no dúfam že na ďalší týždeň už budem vo forme dopĺňať archív.